Ceo raspored, na Svetskom prvenstvu u Kataru

Sharing is caring!

Ceo raspored, rezultati i tabele na Svetskom prvenstvu u Kataru

KATAR 2022Autor:Nebojša Todorović10. nov 202212:43 > 23. nov 2022 16:03Kopiraj link

Foto: EPA-EFE/SHAHZAIB AKBER

Sve na jednom mestu

Grupna faza Mundijala u Kataru igraće se od 20. novembra do 3. decembra.

Osmina finala na rasporedu je od 3. do 6. decembra, četvrtfinale je 9. i 10. decembra, a polufinala 13. i 14.

Meč za treće mesto je 17. a veliko finale 18. decembra. Nova.rs vam na jednom mestu donosi raspored svih utakmica po grupama i tabele.

PROČITAJTE JOŠ

Aleksandar Mitrović i Kristina Janjić

Mitar bi bio kriminalac da nije fudbaler, smirila ga vatrena brineta VIDEO

KATAR 202207. nov 2022

Sergej ima super moć zbog koje je brži od ostalih sportista VIDEO

KATAR 202208. nov 2022

Skinuo albanski dron i „ukrao“ gol Ronaldu, a supruga ga pitala kako će da žive

KATAR 202209. nov 2022

GRUPA A

1. kolo, 20. novembra

Katar – Ekvador (Al Kor) 0:2 (0:2)

(Valensija 16pen, 31)

21. novembra

Senegal – Holandija (Doha) 0:2 (0:0)

(Gakpo 84, Klasen 98)

2. kolo, 25. novembra

Katar – Senegal (Doha) 14.00

Holandija – Ekvador (Al Rajan) 17.00

3. kolo, 29. novembra

Ekvador – Senegal (Al Rajan) 16.00

Holandija – Katar (Al Kor) 16.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA B

1. kolo, 21. novembra

Engleska – Iran (Al Rajan) 6:2 (3:0)

(Belingem 35, Saka 43, 62, Sterling 45+1, Rašford 71, Griliš 90 – Taremi 65, 90+12 pen)

SAD – Vels (Al Rajan) 1:1 (1:0)

(Vea 36 – Bejl 82p)

2. kolo, 25. novembra

Vels – Iran (Al Rajan) 11.00

Engleska – SAD (Al Kor) 20.00

3. kolo, 29. novembra

Vels – Engleska (Al Rajan) 20.00

Iran – SAD (Doha) 20.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA C

1. kolo, 22. novembra

Argentina – Saudijska Arabija (Lusail) 1:2 (1:0)

(Mesi 10p – Al Šehri 48, Al Davsari 53)

Meksiko – Poljska (Doha) 0:0

2. kolo, 26. novembra

Poljska – Saudijska Arabija (Al Rajan) 14.00

Argentina – Meksiko (Lusail) 20.00

3. kolo, 30. novembra

Poljska – Argentina (Doha) 20.00

Saudijska Arabija – Meksiko (Lusail) 20.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA D

1. kolo, 22. novembra

Danska – Tunis (Al Rajan) 0:0

Francuska – Australija (Al Vakra) 4:1 (2:1)

(Rabio 27, Mbape 67, Žiru 32, 71 – Leki 9)

2. kolo, 26. novembra

Tunis – Australija (Al Vakra) 11.00

Francuska – Danska (Doha) 17.00

3. kolo, 30. novembra

Australija – Danska (Al Vakra) 16.00

Tunis – Francuska (Al Rajan) 16.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA E

1. kolo, 23. novembra

Nemačka – Japan (Al Rajan) 1:2 (1:0)

(Gundogan 33p – Doan 78, Asano 83)

Španija – Kostarika (Doha) 17.00

2. kolo, 27. novembra

Japan – Kostarika (Al Rajan) 11.00

Španija – Nemačka (Al Kor) 20.00

3. kolo, 1. decembra

Japan – Španija (Al Rajan) 20.00

Kostarika – Nemačka (Al Kor) 20.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA F

1. kolo, 23. novembra

Maroko – Hrvatska (Al Kor) 0:0

Belgija – Kanada (Al Rajan) 20.00

2. kolo, 27. novembra

Belgija – Maroko (Doha) 14.00

Hrvatska – Kanada (Al Rajan) 17.00

3. kolo, 1. decembra

Hrvastaka – Belgija (Al Rajan) 16.00

Kanada – Maroko (Doha) 16.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA G

1. kolo, 24. novembra

Švajcarska – Kamerun (Al Vakra) 11.00

Brazil – Srbija (Lusail) 20.00

2. kolo, 28. novembra

Kamerun – Srbija (Al Vakra) 11.00

Brazil – Švajcarska (Doha) 17.00

3. kolo, 2. decembra

Srbija – Švajcarska (Doha) 20.00

Kamerun – Brazil (Lusail) 20.00

Пласман обезедио Sofascore

GRUPA H

1. kolo, 24. novembra

Urugvaj – Južna Koreja (Al Rajan) 14.00

Portugal – Gana (Doha) 17.00

2. kolo, 28. novembra

Južna Koreja – Gana (Al Rajan) 14.00

Portugal – Urugvaj (Lusail) 20.00

3. kolo, 2. decembra

Gana – Urugvaj (Al Vakra) 16.00

Južna Koreja – Portugal (Al Rajan) 16.00

Пласман обезедио Sofascore

OSMINA FINALA

3. decembra

1A – 2B (Al Rajan) 16.00

1C – 2D (Al Rajan) 20.00

4. decembra

1D – 2C (Doha) 16.00

1B – 2A (Al Kor) 20.00

5. decembra

1E – 2F (Al Vakra) 16.00

1G – 2H (Doha) 20.00

6. decembra

1F – 2E (Al Rajan) 16.00

1H – 2G (Lusail) 20.00

ČETVRTFINALE

9. decembra

1E/2F – 1G-2H (Al Rajan) (par 1) 16.00

1A/2B – 1C/D2 (Lusail) (par 2) 20.00

10. decembra

1F/2E – 1H/2G (Doha) (par 3) 16.00

1B/2A – 1D/2C (Al Kor) (par 4) 20.00

POLUFINALE

13. decembra

par 1 – par2 (Lusail) 20.00

14. decembra

par 3 – par 4 (Al Kor) 20.00

ZA 3. MESTO

17. decembra

(Al Rajan) 16.00

FINALE

18. decembra

(Lusail) 16.00

Foto: Printskrin/sofascore.com

BONUS VIDEO Skinuo albanski dron i „ukrao“ gol Ronaldu, a supruga ga pitala kako će da živePlay VideoKATAR 2022RASPOREDSVETSKO PRVENSTVO U FUDBALU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

shares